Home
producten
over ons
fabriek tocht
Kwaliteitscontrole
contact met ons op
Vraag een offerte aan
Thuis Producten

Fiber Optic Patch Cord

Van goede kwaliteit Cat5e Lan Kabel voor verkoop
Van goede kwaliteit Cat5e Lan Kabel voor verkoop
Ik heb de kabel vorige week gekregen, ik ben dol op de kwaliteit van de cat5e-kabel. Ik zal snel weer bestellen.

—— Ritumli Ram

Ik heb jarenlang met BLG samengewerkt. ze zijn goed in cat5e & cat6. Het zijn goede partners, bedankt voor je hulp bij mijn eerste bezoek aan China.

—— Dmitriy

Ik ben blij dat ik je kan bestellen. Goede kwaliteit, goede prijs en goede service. Ahhhhhhh ...

—— Hassan Gj

Ik ben online Chatten Nu

Fiber Optic Patch Cord

(11)
China LC - LC-van de het Koordom4 Duplexverbindingsdraad van het Vezel Optisch Flard de Vezelkoord 1M 2M 3M fabriek

LC - LC-van de het Koordom4 Duplexverbindingsdraad van het Vezel Optisch Flard de Vezelkoord 1M 2M 3M

LC - LC-van de het Koordom4 Duplexverbindingsdraad van het Vezel Optisch Flard de Vezelkoord 1M 2M 3M Het Koordbeschrijving van het vezel Optische Flard: De flardkoorden is een lengte van optische kabel met ... Read More
2019-06-11 17:11:56
China Simplex Enig van het het Flardkoord van de Wijzevezel Optisch Laag de Toevoegingsverlies 0.9mm fabriek

Simplex Enig van het het Flardkoord van de Wijzevezel Optisch Laag de Toevoegingsverlies 0.9mm

0.9mm Simplex Single-mode Sc FC ST van de Vezelvlecht LC Multimode Vezel Optische Verbindingsdraad 1. Technische prestaties Kabeldiameter: 2.0mm Toevoegingsverlies: ≤ 0.3dB Terugkeerverlies: ≥ 50dB Werkende ... Read More
2018-10-19 14:33:21
China 9/125μM de Kabel van Multimode Vezelflard, LSZH-Optische het Flardkabels van de Verbindingsdraadvezel fabriek

9/125μM de Kabel van Multimode Vezelflard, LSZH-Optische het Flardkabels van de Verbindingsdraadvezel

9/125μm Multimode Simplex de Kabelsc van het Vezelflard De Kabel van de schakelaarlszh Verbindingsdraad De flardkoorden worden gebruikt om optische verbinding voor vezel optische elektronika te verstrekken. ... Read More
2018-10-19 14:33:21
China Koord van het de Vezel het Optische Flard van het telecommunicatieniveau met 2.0mm LC Vezelschakelaar fabriek

Koord van het de Vezel het Optische Flard van het telecommunicatieniveau met 2.0mm LC Vezelschakelaar

Multi Optisch het Flardkoord 2.0mm van de Wijzevezel LC-Vezel Optische Kabel 3m van de schakelaarvezel Telecommunicatieniveau Het koord van het Vezel Optische Flard is een lengte van vezelkabel met schakelaars ... Read More
2018-10-19 14:33:21
China FC ST 50/125um Lc aan Lc de Kabel Enige Wijze Aangepaste Lengte van het Vezelflard fabriek

FC ST 50/125um Lc aan Lc de Kabel Enige Wijze Aangepaste Lengte van het Vezelflard

FC ST 50/125um OM3 MPO/MPO de Kabel van het Optische Vezelflard Leeft CEI, Telcordia-gr.-326-KERN norm na Laag toevoegingsverlies en hoog terugkeerverlies PC/UPC/APC het oppoetsen Diameter: 0,9, 2,0, en 3.0mm ... Read More
2018-10-19 14:33:21
China Het duplex 2.0mm Passieve Koord van het Vezel Optische Flard voor Telecommunicatienetwerk fabriek

Het duplex 2.0mm Passieve Koord van het Vezel Optische Flard voor Telecommunicatienetwerk

Sc-APC - Sc-APC OM1 OM2 OM3 OM4 Duplex 2.0mm 3M Passief de Verbindingsdraadkoord van het Vezel Optisch Flard Beschrijving Een flardkoord is een vezel optische kabel die wordt gebruikt om één apparaat aan een ... Read More
2018-10-19 14:33:21
China De gele Kabels van Multimode Vezel Optische Flard, het Flardkabel van de 12 Kernenst aan St Vezel fabriek

De gele Kabels van Multimode Vezel Optische Flard, het Flardkabel van de 12 Kernenst aan St Vezel

De gele 12 Kernen kiezen Optische uit de Vezel van Wijzesc UPC Telecommunicatie Gebundelde Vlechtkabel Het 6,8,12,24,48cores-bundeltype de flardkoord/vlecht kan omhoog met verschillende soorten worden gemaakt ... Read More
2018-10-19 14:33:21
China Optisch het Flardkoord op hoge temperatuur van de Stabiliteitsvezel met SC/UPC-Schakelaar Goede Duurzaamheid fabriek

Optisch het Flardkoord op hoge temperatuur van de Stabiliteitsvezel met SC/UPC-Schakelaar Goede Duurzaamheid

Van het de Vezel de Optische Flard van van leveringssc/PC Kabel van de de Kabelvlecht met Van de de Schakelaarvezel van Sc/UPC Simplex van de Vlechtsc SM het Optische Technische beschrijvingen: Vlechtschakelaa... Read More
2018-10-19 14:33:21
China Duplex Enige Wijze aan het Koord van Multimode Vezelflard/Blauwe Fc aan Lc-het Koord van het Vezelflard fabriek

Duplex Enige Wijze aan het Koord van Multimode Vezelflard/Blauwe Fc aan Lc-het Koord van het Vezelflard

Duplex Enige de Wijzecatv Vezel van LC/UPC-LC/APC 9/125um Optische de Vezelverbindingsdraad van Flardkoorden Punt Kabel van het vezel de Optische Flard Metalen kap Beëindigen-gezicht APC VAN PC UPC Schakelaart... Read More
2018-10-19 14:33:21
China Het hoge Koord van het de Vezel Optische Flard van het Transmissietarief met Verschillende Schakelaars Hoge Precisie fabriek

Het hoge Koord van het de Vezel Optische Flard van het Transmissietarief met Verschillende Schakelaars Hoge Precisie

Enig van het het Flardkoord van de Wijze Duplexvezel Optisch Sc 9/125/UPC - SC/UPC Kabel van het vezel is de optische flard ook genoemd geworden vezel optische verbindingsdraad of koord van het vezel optisch ... Read More
2018-10-19 14:33:21
Page 1 of 2|< 1 2 >|